Strona główna » oferta » Profhilo Molekuła młodości

Profhilo Molekuła młodości

Młodość w 5 min? To możliwe dzięki Profhilo Molekuła Młodości!
-Innowacyjna formuła odmładzająca
-Przedłużone działanie preparatu – efekty widoczne od 1 roku do 1,5!
-Całkowicie bezpieczny
-Naturalny efekt odmłodzenia skóry (bez nadania objętości)
-Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy.

Jak zachowuje się PROFHILO® w skórze?
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.
Co to jest PROFHILO®?
Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania.
Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO®?
To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.
Czy PROFHILO® jest klasycznym wypełniaczem czy biorewitalizatorem?
Żadnym z powyższych, PROFHILO jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Dlatego nazywanie PROFHILO wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.
Profhilo w chwili obecnej JEST JEDYNYM NA ŚWIECIE preparatem do BIOREMODELINGU /PRZEBUDOWY / PRZYWRÓCENIA UTRACONYCH W PROCESIE STARZENIA PARAMETRÓW SKÓRY.
Profhilo jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów. PROFHILO® jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry. Profhilo wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Tylko Profhilo nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy.
Profhilo® zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym”.

Efekty zabiegów

profhilo1