Strona główna » O mnie – dr Anita Symonowicz – Samulak

O mnie – dr Anita Symonowicz – Samulak

Medycyna estetyczna jest moją pasją i drugim zawodem. Harmonia i proporcje twarzy są równie ważne w medycynie estetycznej jak i stomatologii, zatem te dwie prace idealnie się uzupełniają. Wierzę, że zarówno piękny uśmiech jak i zdrowa skóra dodaje moim pacjentom pewności siebie na tyle, by naprawdę siebie polubili.
Stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc rocznie w kilkunastu szkoleniach międzynarodowych i krajowych z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez autorytety w swojej dziedzinie.
Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuję zabiegi z wykorzystaniem kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących. Poszerzyłam ofertę gabinetu także o nowoczesne terapie laserowe- odmładzanie, redukcję blizn potrądzikowych oraz naczyń i rumienia twarzy.
Jestem absolwentką wydziału Lekarsko-dentystycznego na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Studia dały mi dobre podstawy, jednak położyłam ogromny nacisk na doszkalanie się w dziedzinach najbardziej mnie interesujących, takich jak protetyka, chirurgia i implantologia na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Dbając o najwyższą jakość opieki nad swoimi pacjentami i chcąc poszerzyć wiedzę, podjęłam studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, które ukończyłam jako certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Studia uporządkowały moją wiedzę teoretyczną i pozwoliły wymienić doświadczeniami z wieloma znakomitymi lekarzami.

W 2014 roku otworzyłam swój własny, mały gabinet w centrum Łodzi. Tak spełniłam swoje marzenie, które na realizację wszystkich zamierzeń musiało poczekać aż do lipca 2018 roku… Obecny gabinet oferuje pełen zakres usług medycyny estetycznej i tworzą go ludzie kochający swoją pracę; lekarze, kosmetolog i fizjoterapeuta. Łączy nas dokładność, chęć nauki i stały rozwój. Nasz cel to nie walka na siłę z upływającym czasem, tylko zdrowie i dobre samopoczucie „we własnej skórze” naszych pacjentów.