Strona główna » oferta » ClearLift laserowe odmładzanie

ClearLift laserowe odmładzanie

ClearLift to zabieg, który wspaniale poprawia kondycję skóry, daje efekt natychmiastowego napięcia, wygładza drobne zmarszczki, rozświetla skórę. Ogromną zaletą jest brak okresu rekonwalescencji, po zejściu z fotela można zaraz wracać do pracy! Zabieg nie jest bolesny, a wręcz daje przyjemne uczucie mrowienia.
Laseroterapia frakcyjna jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z objawami starzenia skóry: wiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest skutecznym leczeniem tych przypadłości – słowem- laserowym odmładzaniem.
Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka, to sprawia, że zabieg jest bezbolesny i można od razu po nim wrócić do swoich obowiązków.

Wskazania

– drobne zmarszczki,
– objawy fotostarzenia,
– brak elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale także dłoni, ramion czy okolicy kolan
– przebarwienia (wszystkie typy- posłoneczne, pozapalne, hormonalne)
– rozszerzone pory

Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa od kilkunastu minut do godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowany jest leczony problem.
Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego odparowywania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach.
Osiągamy:
– rozświetlenie skóry
– rozjaśnienie przebarwień
– spłycenie zmarszczek
– poprawę jakości, napięcia i kondycji skóry
– zwężenie porów
Ponadto zabieg jest bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry i obszarów zabiegowych, nie wymaga żadnych przygotowań przed.
Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji.