Strona główna » oferta » Alma SpaDeep

Alma SpaDeep

Alma SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych o najwyższej dostępnej częstotliwości do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. To najwyższej klasy rozwiązanie umożliwia kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Sprawdzi się w ujędrnianiu skóry brzucha po ciąży, redukcji boczków, kolan, dłoni czy wewnętrznej strony ud. Urządzenie umożliwia również pracę z mikroigłami w celu opracowania najbardziej wymagających miejsc. Dodatkowo specjalna końcówka zabiegowa MICROPLASMA RF pozwala na wygładzenie rozstępów oraz nierównej tekstury skóry.

Przebieg zabiegu
System stopniowego ogrzewania i zintegrowanego chłodzenia zapewnia komfort pacjenta w trakcie całego zabiegu. Podczas trwania procedury odczuwane jest intensywne ciepło. W zależności od wybranej metody zabieg wykonuje się ze znieczuleniem lub bez. Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od ilości partii poddawanych zabiegowi, wynosi od 30 do 90 minut.

Wskazania
– Redukcja zmarszczek
– Wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, dłoni i ciała
– Redukcja blizn i rozstępów
– Niszczenie komórek tłuszczowych
– Cellulit
– Modelowanie ciała i trudnych miejsc: wewnętrznej strony ud, ramion, podbródka
– Nierówności po liposukcji
– Działanie przeciwstarzeniowe

Efekty
– Poprawa gęstości i napięcia skóry
– Obkurczenie włókien kolagenowych
– Wzrost produkcji nowego kolagenu
– Zmniejszenie zmarszczek
– Spłycenie blizn i redukcja rozstępów
– Poprawa struktury skóry

Zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona.
Zalecana seria zabiegów to 4-6 w odstępach tygodniowych.
Pierwszy efekt widoczny jest zaraz po zabiegu i jest to pierwsze obkurczenie się skóry, a po ok. 7-10 dniach, następuje dalsza przebudowa skóry, która trwa ok. 12 tygodni.