O mnie – dr Anita Symonowicz-Samulak

Medycyna estetyczna jest moją pasją i drugim zawodem. Harmonia i proporcje twarzy są równie ważne w medycynie estetycznej jak i stomatologii, zatem te dwie prace idealnie się uzupełniają. Stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc rocznie w kilkunastu szkoleniach międzynarodowych i krajowych z zakresu medycyny estetycznej.

WYKSZTAŁCENIE

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

Wydział lekarsko-dentystyczny • 2007

W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Studia dały mi dobrą bazę, jednak położyłam ogromny nacisk na doszkalanie się w dziedzinach najbardziej mnie interesujących, takich jak protetyka, chirurgia i implantologia.

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Studia podyplomowe • 2017-2018

Dbając o najwyższą jakość opieki nad swoimi pacjentami i chcąc poszerzyć wiedzę, podjęłam studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, które ukończyłam jako certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Studia uporządkowały moją wiedzę teoretyczną i pozwoliły wymienić doświadczeniami z wieloma znakomitymi lekarzami.

PRACA I SZKOLENIA

W 2009 roku rozpoczęłam szkolenia z zakresu medycyny estetycznej: wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stymulatorów kolagenu, toksyny botulinowej, lipolizy i mezoterapii oraz nici resorbowalnych.

AESTHETIC

Lekarz medycyny estetycznej • 2010 – wrzesień 2014

Przez cztery lata współpracowałam z gabinetem medycyny estetycznej Aesthetic w Łodzi. Zdobyłam tam ogromne doświadczenie zawodowe. Miałam szczęście pracować z najlepszymi lekarzami medycyny estetycznej. Nauczyłam się też bardzo ważnej współpracy z kosmetologami.

KLINIKA ZDROWIA I URODY MAGNOLIA

Lekarz medycyny estetycznej • 2015 – dziś

Kilka lat temu nawiązałam współpracę z gabinetem medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie miałam pracować chwilę, ale współpraca układa się na tyle dobrze, że zostałam na dłużej

DRZWI DO PIĘKNA

2014 … lipiec 2018 – dziś

W 2014 roku otworzyłam swój własny, mały gabinet w centrum Łodzi. Tak spełniłam swoje marzenie, które na realizację wszystkich zamierzeń musiało poczekać aż do lipca 2018 roku… Obecny gabinet oferuje pełen zakres usług medycyny estetycznej i tworzą go ludzie kochający swoją pracę; lekarze, kosmetolog i fizjoterapeuta. Łączy nas dokładność, chęć nauki i stały rozwój. Nasz cel to nie walka na siłę z upływającym czasem, tylko zdrowie i dobre samopoczucie „we własnej skórze” naszych pacjentów.